+90 (850) 441 05 15

Çözümler

 Anasayfa / Çözümlerimiz / Çözümler

El Terminali Depo Yönetimi

Bilnex El Terminali Depo Programı endüstriyel el terminalleri üzerinde, çevrimiçi ya da çevrimdışı çalışmakta olup depo ile saha satış ekiplerinin koordine olmasını sağlamaktadır. Satış ekipleri sahaya çıkmadan önce çevrimiçi olarak depoda hangi üründen, ne miktarda olduğu bilgisini almaktadır. Gün içerisinde ise çevrimdışı olsalar bile mevcut bilgilerle işlerini sürdürür, yaptıkları satışları, aldıkları siparişleri el terminali aracılığıyla kaydederler. Yeniden çevrimiçi olma imkanı bulduklarında el terminalindeki bu bilgiler sisteme aktarılır ve depo alınan siparişlerden haberdar olur.

 

Bilnex El Terminali Depo Programının Özellikleri

  • Bilnex El Terminali Depo Programı ile gün içerisinde saha satış ekipleri depoya girip çıkan ürünlerden, hangi ürünün ne kadar bulunduğundan haberdar olurlar.
  • Bilnex El Terminali Depo Programı ile araçlara mal yükleme işlemleri el terminalleri aracılığı ile yapıldığı için satışa daha hızlı ve hatasız stok ile çıkılır.
  • Bilnex El Terminali Depo Programı ile araçlardaki stoklar kontrol edilebilir, böylece daha verimli stok yönetimi gerçekleştirilir.