+90 (850) 441 05 15

Çözümler

 Anasayfa / Çözümlerimiz / Çözümler

CALLER ID Desteği ve Paket Servisi Uyg.

Restoranlar özellikle yemek saatlerinde oldukça yoğun çalışan, işlerin son derece hızlı yürümesini gerektiren ve hataya da yer olmayan işletmelerdir. İşte Bilnex Caller ID Desteği ve Paket Servisi Uygulaması müşterinizin telefonla sizi aramasından siparişinin teslim edilmesine kadar olan sürecin kusursuzca yönetilmesine olanak sağlayan ve gün sonunda da ne kadar ciro yapıldığı, hangi personelin ne kadar performans gösterdiği gibi bilgilerin raporunu alabileceğiniz bilgisayar tabanlı bir yazılımdır. Caller ID Desteği ve Paket Servisi Uygulaması ile restoranınızı ilk defa arayan bir müşterinin isim, telefon ve adres bilgilerini sisteme tanımlayabilir, böylece restoranınızı tekrar aradığında bu bilgiler ekranınıza otomatik olarak açılacağı için yeniden kayıt yapmanıza gerek kalmadan sipariş oluşturabilirsiniz.

Bilnex Caller ID Desteği ve Paket Servisi Uygulaması Özellikleri

  • Bilnex Caller ID Desteği ve Paket Servisi Uygulaması bir kere isim, telefon ve adres bilgileri kaydedilen müşteriyi bir sonraki aramada otomatik olarak ekrana çıkardığı için her seferinde yeniden giriş yapılması gerekmez, zaman kazandırır.
  • Bilnex Caller ID Desteği ve Paket Servisi Uygulaması ile müşterinin siparişi önceden tanımlanmış ürün kartları ile hızlıca alınabilir.
  • Bilnex Caller ID Desteği ve Paket Servisi Uygulamasında tek tıkla ödeme türü (nakit, kredi kartı, yemek kartı v.s.) seçilebilir, böylece karışıklık çıkma ihtimali ortadan kalkmış olur.
  • Bilnex Caller ID Desteği ve Paket Servisi Uygulaması ile gün sonu raporlarında paket servisten ne kadar ciro elde edildiği, en çok hangi ürünlerin satıldığı, en çok hangi ödeme yönteminin kullanıldığı gibi istatistiki bilgilere ulaşılabilir.