+90 (850) 441 05 15

Yeni Nesil Ticari Yazılım: Bilnexweb

 Anasayfa / Blog / Yeni Nesil Ticari Yazılım: Bilnexweb
Yeni Nesil Ticari Yazılım: Bilnexweb


Yeni Nesil Ticari Yazılım: Bilnexweb


Yeni Nesil Ticari Yazılım: Bilnexweb

20.04.2018 12:00:00

Bir önceki yazımızda size mobil saha satış yönetimi programları ve bu programların faydalarından bahsetmiştik. Bu yazımızda ise yine satış öncesi, satış ve satış sonrası süreçlerin yönetiminde kullanılan, internete bağlanabilen tüm cihazlar üzerinden kullanılabilen ve işverenlere yönelik ayrıntılı raporlama imkanı sağlayan, yeni nesil ticari yazılım Bilnexweb’ten bahsedeceğiz.

İş dünyasının olmazsa olmazları olan satın alma, satış, ödeme ve tahsilat, özellikle de hızlı tüketim sektöründe iş yapıyorsanız oldukça karmaşık ve zor olabilmektedir. İşte tüm bu süreçleri hem satış departmanı çalışanları ve yöneticileri, hem de patronlar için kolaylaştırmanın, takip edilebilir hale getirmenin en etkili yolu kurumunuza uygun iyi bir ticari yazılım kullanmaktan geçiyor.

Yeni bir ticari yazılım olan Bilnexweb’i kullanmak oldukça kolaydır. www.bilnexweb.com üzerinden, önceden tanımlanmış firma kodu, kullanıcı kodu ve şifre bilgilerinizle Bilnexweb hesabınıza giriş yapabilir, satın alma siparişleriniz, satış siparişleriniz, ödeme zamanınız veya tahsilat zamanınız gibi bilgilerin kontrolünü yapabilirsiniz. Üstelik Bilnexweb uygulaması internete girilebilen her cihazla kullanılabildiği için, el terminali kullanımına ihtiyaç duymaz ve size ekonomik çözüm sunar. Ayrıca,  satış yönetim süreçlerini etkin olarak takip edebildiğiniz bir web uygulaması olan Bilnexweb, işlerinizi daha etkin ve kolay takip edebilmeniz, günlük masraflarınızı, satışlarınızı, ödeme vadelerinizi görebilmeniz için oldukça kapsamlı hem rakam hem de grafik bazında pek çok rapor sunmaktadır. Mesela yoğun geçen bir günün ardından eve gittiğinizde rahatlıkla tablet ya da cep telefonunuzdan Bilnexweb’e girerek cari hesap ekstrelerinizi inceleyebilir, farklı noktalardaki mağazalarınızın kasalarında ne kadar para olduğunu kontrol edebilir, vadesi yaklaşan çeklerinizi görebilirsiniz.

Bilnexweb Ne Gibi Avantajlar Sağlamaktadır?

  • Saha satış ekipleri satışlarını elle değil, bir ticari yazılım aracılığıyla takip ettikleri için hata oranları düşmekte, hızları ise artmaktadır.
  • Bilnexweb saha satış ekiplerinin merkez muhasebe ile günlük entegre edilmesini sağlayan bir ticari yazılım olduğu için güncel stok ve fiyat bilgileri ile çalışmakta ve doğabilecek karışıklıklar engellenmektedir.
  • Bilnexweb ile tahsilatlar anlık takip edilebilmekte ve vade kayıpları önlenmektedir.
  • Bilnexweb araçlardaki stokların kontrol edilebildiği bir ticari yazılım olduğu için stok yönetimi daha verimli yapılmaktadır.
  • Bilnexweb internete bağlanabilen her cihaz ile kullanılabilen bir ticari yazılım olduğu için, el terminali kullanımı gerektirmemektedir.
  • Bilnexweb satın alma, satış, stok, tahsilat gibi pek çok değişkene bağlı raporlar sunabilen bir ticari yazılımdır, böylece işinizi daha etkin bir şekilde takip etmenizi sağlamaktadır.
  • Son olarak Bilnexweb her geçen gün daha da geliştirilen bir ticari yazılımdır. Çok yakında ekleyeceğimiz fatura ve irsaliye bölümleri ile takip mekanizmasının daha da güçlenmesini ve işlerinizdeki verimliliğin artmasını sağlayacağız.