Mobilnex Mağaza Programı

Kategori :
El terminali Prg.
Program Adı :
Mobilnex Mağaza İçi Satış Otomasyonu


MOBILNEX - MAĞAZA İÇİ SATIŞ OTOMASYONU mağaza programı
 
Mobilnex ürünümüz tamamen mobil cihazlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bilnex'in tüm ürünleri ile online (wi-fi ve gprs) ya da offline olarak haberleşebilmektedir. Haberleşme doğrudan veritabanına kayıt şeklinde olmaktadır. Herhangi bir arabirim programı ya da text dosya ya ihtiyaçkalmamaktadır. mağaza programı
 
MOBİLNEX İN SİZE KAZANDIRACAKLARI
 
Satış ekibinizin sahadaki tüm işlerini hızlandırmakta, el ile satış ve takipten kaynaklanan zaman kayıpları ve hatalar ortadan kalkmaktadır. Dolayısıyla ziyaret edilen nokta sayısı artmaktadır.
 
Satış ekibiniz merkez muhasebe ile anlık entegre edildiği için güncel cari stok ve fiyat bilgileri ile çalışmakta kişiye özel işlemler ortdan kalkmaktadır. mağaza programı
 
Sistemin paremetrik yapısı sayesinde satış ekibinizin yetkileri sınırlanabilmekte belirlediğiniz şartların dışında işlem yapılması engellenmektedir.
 
Satış ekibinize rota dahilinde ziyaret planları oluşturularak bu planlara uyup uymadıkları takip edilebilmektedir.
 mağaza programı
Sahadaki tahsilatları etkin kontrol ederek vade kayıpları ortadan kaldırılmaktadır.
 
Araçdaki stokların tam kontrolüsağlanarak stok yönetiminin etkinliğini artırılmaktadır. mağaza programı
 
Araçlara mal yükleme işlemleri el terminalleri aracılığı ile yapılacağı için satışa çok hızlı ve hatasız stok ile çıkacaklardır.
 mağaza programı
Sahadaki  tüm işlemlerinizin son teknoloji ile yapılması firmanızın saygınlığını ve müşteri bağımlılığınızı artıracaktır.

Modülleri mağaza programı

Sayım
Depo Sevk
Stok Etiketi
Fiyat Gör
Sipariş
İrsaliye
Fatura
Stok Etiketi
Fiyat Gör
Raporlar
 mağaza programı