Mobilnex Mobil Depo Yönetim Programı

Kategori :
El terminali Prg.
Program Adı :
Mobilnex Depo Yönetimi


MOBILNEX - MOBIL DEPO YÖNETİMİ
 
Mobilnex ürünümüz tamamen mobil cihazlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bilnex'in tüm ürünleri ile online (wi-fi ve gprs) ya da offline olarak haberleşebilmektedir. Haberleşme doğrudan veritabanına kayıt şeklinde olmaktadır. Herhangi bir arabirim programı ya da text dosya ya ihtiyaçkalmamaktadır.
 
MOBİLNEX İN SİZE KAZANDIRACAKLARI
 
Satış ekibinizin sahadaki tüm işlerini hızlandırmakta, el ile satış ve takipten kaynaklanan zaman kayıpları ve hatalar ortadan kalkmaktadır. Dolayısıyla ziyaret edilen nokta sayısı artmaktadır.
 
Satış ekibiniz merkez muhasebe ile anlık entegre edildiği için güncel cari stok ve fiyat bilgileri ile çalışmakta kişiye özel işlemler ortdan kalkmaktadır.
 
Sistemin paremetrik yapısı sayesinde satış ekibinizin yetkileri sınırlanabilmekte belirlediğiniz şartların dışında işlem yapılması engellenmektedir.
 
Satış ekibinize rota dahilinde ziyaret planları oluşturularak bu planlara uyup uymadıkları takip edilebilmektedir.
 
Sahadaki tahsilatları etkin kontrol ederek vade kayıpları ortadan kaldırılmaktadır.
 
Araçdaki stokların tam kontrolüsağlanarak stok yönetiminin etkinliğini artırılmaktadır.
 
Araçlara mal yükleme işlemleri el terminalleri aracılığı ile yapılacağı için satışa çok hızlı ve hatasız stok ile çıkacaklardır.
 
Sahadaki  tüm işlemlerinizin son teknoloji ile yapılması firmanızın saygınlığını ve müşteri bağımlılığınızı artıracaktır.

Modülleri

Sayım
Depo Mal Kabul
Depo Mal Sevk