Bilnex Yazılım Ticari, Muhasebe, Market, Mağaza ve Mobil Programları

İŞ ORTAKLIĞI TİPLERİ

İş ortaklık statülerimiz ve açılımları aşağıda yer almaktadır. Satış, satış sonrası eğitim, destek, vb. faaliyetleri bu statülere göre belirlenmektedir.
 
BÖLGE DAĞITICI
 
Bilnex programlarının iş ortakları aracılığı ile dağıtımını yapmaya ve iş ortaklarının eğitim ve destek faaliyetlerini yerine getirmeye yetkili iş ortaklığı programıdır.
 
ÇÖZÜM ORTAĞI
 
Bilnex Yazılımlarına entegre yazılım çözümleri geliştiren iş ortaklığı programıdır.
 
ANA YETKİLİ SATICI
 
Bilnex programlarının hem satışını yapmaya hem de satış sonrası eğitim ve destek faaliyetlerini yapmaya yetkili olan iş ortaklığı programıdır. Satış Noktası iş ortakları tarafından yapılan satışların da eğitim ve destek hizmetlerini vermeye yetkilidirler. Ana Yetkili Satıcılar bulundukları bölgede kendilerine bağlı alt bayilikler oluşturabilmektedirler. Bölgenin durumuna göre Bilnex bölgedeki Ana Yetkili Satıcısını arttırabilir.
 
YETKİLİ SATICI
 
Bilnex programlarının hem satışını yapmaya hem de satış sonrası eğitim ve destek faaliyetlerini yapmaya yetkili olan iş ortaklığı programıdır. Satış Noktası iş ortakları tarafından yapılan satışların da eğitim ve destek hizmetlerini vermeye yetkilidirler.
 
SATIŞ NOKTASI
 
Bilnex programlarının yalnızca satışını yapmaya yetkili olan iş ortaklığı programıdır. Satış sonrası eğitim ve destek faaliyetleri,  'Satış Noktası'dışındaki diğer iş ortaklar ya da doğrudan Bilnex personeli tarafından yerine getirilmektedir.