Bilnex Yazılım Ticari, Muhasebe, Market, Mağaza ve Mobil Programları

Mobil Saha Satış Yönetimi Programları

Mobil Saha Satış Yönetimi

Mobil saha satış yönetimi programları, iş dünyasında en meşakkatli işlerden biri olan satış öncesi, satış ve satış sonrası süreçlerin kontrolü için pek çok avantaj ve çözüm sağlamaktadır. Pek çok işletmenin pazarlama süreci incelendiğinde, gün içerisinde randevuların saatinin değiştiği, bu duruma bağlı olarak pek çok program değişikliği olabildiği, stoklara her gün pek çok giriş - çıkış olduğu, çeşitli sebeplerden dolayı farklı müşterilere farklı iskontolar yapılabildiği, birçok kuruma mal teslimi yapılıp, fatura kesilebildiği gözlemlenmektedir. Üstelik müşteri memnuniyetinin sağlanması için de tüm bunların hatasız ve zamanında yapılması gerekmektedir. Ancak satış ekiplerinin sahada ve yoğun çalışmaları sonucu merkezle gerekli iletişim ile koordinasyonu sağlayamamaları söz konusu olduğunda, tüm bu işler zincirleme bir biçimde aksayıp, içinden çıkılamaz hale gelebilmektedir.

İşte özellikle de hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteriyorsanız sık sık karşılaşabileceğiniz tüm bu zorlukların üstesinden gelmenin en etkili yolu mobil saha satış yönetimi programları ile iş süreçlerinizi yönetmektir. Mobil saha satış yönetimi programları endüstriyel el terminalleri üzerinde, çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak çalışabilir. Bu programlar yardımıyla satış, sipariş, mal kabul, araç yükleme ve araç indirme, depolar arası sevk, yeni stok ve cari açma, tahsilat, ödeme, sayım, fiyat görme, carinin hareketlerini görme gibi pek çok işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Mobil Saha Satış Yönetimi Programlarının Faydaları

·         Mobil saha satış yönetimi programı kullanan saha satış ekipleri el ile satış takibi yapmadıkları için hızlanmakta ve hata oranları düşmektedir.

·         Mobil saha satış yönetimi programı kullanan saha satış ekipleri merkez muhasebe ile günlük entegre edildiği için güncel stok ve fiyat bilgileri ile çalışmakta ve doğabilecek karışıklıklar engellenmektedir.

·         Mobil saha satış yönetimi programları ile satış ekiplerine rota çizilebilmekte, böylece daha verimli ziyaret planları hazırlanabilmekte ve rotaya uyulup uyulmadığı kontrol edilebilmektedir.

·         Mobil saha satış yönetimi programları ile tahsilatlar anlık takip edilebilmekte ve vade kayıpları önlenmektedir.

·         Mobil saha satış yönetimi programları ile araçlardaki stoklar kontrol edilebildiği için stok yönetimi daha verimli yapılmaktadır.

·         Mobil saha satış yönetimi programları ile araçlara mal yükleme işlemleri el terminalleri aracılığı ile yapıldığı için satışa daha hızlı ve hatasız stok ile çıkılabilmektedir.

·         Mobil saha satış yönetimi programları ile tahsilatlar, stoklar, satışlar gibi pek çok alanda rapor alınabilmektedir.

Ticari programlar konusunda uzman olan Bilnex Yazılım’ın kolay kurulumu ve kullanıcı dostu ara yüzü ile tüm bu avantajları ve daha fazlasını sağlayan Mobilnex Saha Satış Yönetimi Programı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

El Terminali Sayım Yönetimi Nedir?

10.5.2019 ,  El Terminali Sayım Yönetimi

Devamını Oku

E-Mutabakat Nedir, Ne İşe Yarar?

21.3.2019 ,  E-Mutabakat Uygulamaları

Devamını Oku

Üretim Yönetimi Programları ile Neler Yapabilirsiniz?

1.3.2019 ,  Üretim Yönetimi Programları

Devamını Oku

Oto Servis Programları

14.12.2018 ,  Oto Servis Programları

Devamını Oku

Yeni Ürünümüz: Bilnex Puan Takip Modülü

22.11.2018 ,  Bilnex Puan Takip Modülü

Devamını Oku

Offline Ticari Programlar Ne İşe Yarar?

12.09.2017 ,  Offline Ticari Programlar

Devamını Oku

Mobil Saha Satış Yönetimi Programları

31.08.2017 ,  Mobil Saha Satış Yönetimi

Devamını Oku

Ticari Programlar ve Muhasebe Programları Ne İşe Yarar?

29.08.2017 ,  Ticari Programlar ve Muhasebe Programları

Devamını Oku

Muhasebe Programı Nasıl Seçilmelidir?

26.08.2017 ,  Muhasebe Programları

Devamını Oku